Lajme

Andi e pyet Gresën “për çka sje”? Ja si përgjigjet

Me të dalur nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova Gresa dhe Andi nuk po ndahen nga njëri tjetri. Andi ka publikuar një video në

Read More
Lajme

A thua prej kujt pranoi buqetë me lule Melinda Ademi

Melinda Ademi rep-artistja e njohur shqiptare, në rrjetin e saj Instagram ka postuar foto me lule në duar dhe me mbi shkrim "Somebody loves me"

Read More
Lajme

Shqiptarja që u vrα me dy fëmijët nga burri i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një punonjës policie ka vrarë gruan e tij shqiptare dhe 2 djemtë e tyre. Ngjarja ka ndodhur më 31 Dhjetor 2023 në banesën e çiftit. “The Guardian” raporton se

read more
Lajme

Andi e pyet Gresën “për çka sje”? Ja si përgjigjet

Me të dalur nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova Gresa dhe Andi nuk po ndahen nga njëri tjetri. Andi ka publikuar një video në

Read More
Lajme

A thua prej kujt pranoi buqetë me lule Melinda Ademi

Melinda Ademi rep-artistja e njohur shqiptare, në rrjetin e saj Instagram ka postuar foto me lule në duar dhe me mbi shkrim "Somebody loves me"

Read More

Traveler & Blogger

The same systems we built to handle peaks like the Cyber Monday online.

Subscribe & Follow

recent posts