Andi e pyet Gresën “për çka sje”? Ja si përgjigjet ajo (VIDEO)

 Andi e pyet Gresën “për çka sje”? Ja si përgjigjet ajo (VIDEO)

Me të dalur nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova Gresa dhe Andi nuk po ndahen nga njëri tjetri.

Andi ka publikuar një video në Tiktok. Dhe si për shaka e ka pyetur Gresën: Për çka sje?

Ajo u përgjigj: Sjam për tiktoka.

Ata duken shumë të përmbushur me njëri tjetrin. Duket se largimi i saj nga BBVK i bëri mirë Andit sepse u bashkuan më shpejtë me njëri tjetrin.

Më poshtë gjeni videon për të cilën u njoftuat më lartë:

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *