“Kush ju ka pjell juve”, Xhuli nervozohet me Gresën, i thotë se nuk i thuhet femrës “pjell”

 “Kush ju ka pjell juve”, Xhuli nervozohet me Gresën, i thotë se nuk i thuhet femrës “pjell”

Xhuli është nervozuar pak më Gresën, pasi kjo e fundit në një moment në kuzhinë, i tha asaj dhe Stresit “kush ju ka pjell juve”.

“Nuk thuhet pjell se është ofendim për femrën”, i tha Xhuli, modeles.

“Pse çdo gjë e merr për ofendim”, vazhdoi më tej modelja.

Ndiqni më poshtë bisedën e plotë mes tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *