Lajme

Shqiptarja që u vrα me dy fëmijët nga burri i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,

read more
Lajme ShowBizz

Vivien kështu kujdeset për format e saj trupore (FOTO)

Vivien Thano ish banorja e Big Brother Vip Kosova, përveç se është e bukur ajo

read more
Lajme

Shqiptarja që u vrα me dy fëmijët nga burri i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një punonjës policie ka vrarë gruan e tij shqiptare dhe 2 djemtë e tyre. Ngjarja ka ndodhur më 31 Dhjetor 2023 në banesën e çiftit. “The Guardian” raporton se

read more
Lajme

Shqiptarja që u vrα me dy fëmijët nga burri i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju Jork të

read more
Lajme ShowBizz

Vivien kështu kujdeset për format e saj trupore (FOTO)

Vivien Thano ish banorja e Big Brother Vip Kosova, përveç

read more
Lajme Shëndetësi

Nuk pi ujë me vite, shqiptari pretendon se do të

Nutricionisti Ylli Gramatiku ka një regjim të pazakontë ushqimor. Gjatë

read more
Lajme ShowBizz

Vedati u jep premtimin e madh banorëve: Nëse do jem

 Gjatë ditës së sotme ka pasur diskutime të shumta nga

read more

Traveler & Blogger

The same systems we built to handle peaks like the Cyber Monday online.

Subscribe & Follow

recent posts

Categories