Edoni i BBVK apo “Victoria Owns” ka treguar se do të martohet me Lisën (VIDEO)

 Edoni i BBVK apo “Victoria Owns” ka treguar se do të martohet me Lisën (VIDEO)

Edoni ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova, ai u kthye përsëri në BBVK për të qëndruar vetëm një ditë.

Teksa bisedonte me Julin, ai i tha asaj “Po martona” Juli e habitur i tha “Kur” dhe u gëzua shumë.

Edoni i tha se “së shpejti”. Juli u ngrit nga vendi dhe e përqafoi Edonin.

Ajo e pyeti “pse po martohesh tash”? Ai i tha “jena tu planifiku me shku në Amerikë me Lisën, veç unë edhe Lisa”

“Du me shku me zhvillu karrierën tem”, për më shumë ndiqni videon e më poshtë:

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *