Juliana: E kam parë të dashurin e shoqes me një vajzë tjetër, asaj i tregova për këtë tradhti (VIDEO)

 Juliana: E kam parë të dashurin e shoqes me një vajzë tjetër, asaj i tregova për këtë tradhti (VIDEO)

Juliana u ka treguar sot disa prej banorëve të Big Brother Vip Kosova për një rast me një shoqe të sajën.

“E kam parë të dashurin e shoqes sime të kapur për dore me një vajzë tjetër”.

“Më pas atë e kam lajmëruar për tradhtinë që ia bëri i dashuri i saj”, ka thënë Juliana.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *