Shqiptarët të “çmendur” pas Luizit, pas dronit i dërgojnë helikopter

 Shqiptarët të “çmendur” pas Luizit, pas dronit i dërgojnë helikopter

Luiz Ejlli është padiskutim “fenomeni’ i shtëpisë së BBV. Pas dronëve, protestave dhe pankartave sëfundmi në shtëpinë e BBV ka mbërritur edhe një helikopter me një mesazh për Luizin.

Menjëherë ka ndërhyrë produksioni i cili ju ka kërkuar banorëve që të futen menjëherë në shtëpi./IndeksOnline/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *