Menjëherë pas daljes nga BBVK, Gresa dhe Andi shfaqen së bashku (FOTO)

 Menjëherë pas daljes nga BBVK, Gresa dhe Andi shfaqen së bashku (FOTO)

Andi ditë më parë ishte eliminuar nga Big Brother Vip Kosova, Gresa u eliminua mbrëmë.

Dyshja kanë krijuar lidhjen brenda shtëpisë së BBVK.

Menjëherë pas daljes nga BBVK ata u shfaqën së bashku nëpërmjet një foto me mbishkrim “A ju kena mungu”.

Gresa dhe Andi ishin shumë të afërt me njëri tjetrin brenda shtëpisë, shpresojmë që edhe jashtë të jenë bashkë dhe të lumtur pranë njëri tjetrit./Infostar.biz/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *