2Ton nesër vjen me këngë të re

 2Ton nesër vjen me këngë të re

Reperi i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun 2Ton sjell projektin më të ri muzikor.

2Ton nëpërmjet rrjetit të tij Facebook ka bërë të ditur se nesër me datë 10.03.2023 në orën 16:00 publikohet kënga e tij e re “SI ERA”./Infostar.biz/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *