Për ditën e gruas 8 marsin, Getinjo uron nënën dhe Vivin (FOTO)

 Për ditën e gruas 8 marsin, Getinjo uron nënën dhe Vivin (FOTO)

Getinjo me rastin e ditës ndërkombëtare të gruas 8 marsin, nëpërmjet fotove në Instastory ka uruar nënën e tij dhe të dashurën Vivien Thano.

Kujtojmë se dyshja, Geti dhe Vivi ishin banorë të Big Brother Vip Kosova, ku aty edhe u lidhen me njëri tjetrin./Infostar.biz/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *