“Shumë je njeri i pashpirt”, Xhuli i thotë Stresit: “Kur të dhemb shpirti, dhemb” (VIDEO)

 “Shumë je njeri i pashpirt”, Xhuli i thotë Stresit: “Kur të dhemb shpirti, dhemb” (VIDEO)

Juliana mbrëmë nuk është ndjerë mirë emocionalisht, ajo në një moment ka zgjedhur të qëndrojë e ndarë nga banorët e tjerë të Big Brother Vip Kosova.

Derisa ishte e vetme duke qëndruar, aty afër shkoi edhe Stresi i cili i tha të shkonte në dhomë të gjumit dhe të qëndronte me banorët e tjerë.

“Ti je i pashpirt, nuk e bëj për publik. Shko më lërë rehat. Kur të dhemb shpirti, të dhemb”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *