Gresa, Mbresa dhe Juliana marrin lule për 8 Mars nga Andi (VIDEO)

 Gresa, Mbresa dhe Juliana marrin lule për 8 Mars nga Andi (VIDEO)

Andi ka menduar për tri vajzat që janë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ish-banori atyre u ka dhuruar nga një vazo me lule për t’ua uruar festën e gruas, 8 Marsin.

Gresa, Juliana dhe Mbresa e falënderuan atë shumë për gjestin që e ka bërë ndaj tyre.

Ai ia shkroi edhe një letër dashurie Gresës, për të cilën ajo u gëzua pa masë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *