Stresi i thotë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe “s’dinë sen”

 Stresi i thotë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe “s’dinë sen”

Stresi i ka thënë Andit dhe Gresës se janë “fëmijë” dhe nuk “dinë asgjë”.

Këtë deklaratë reperi e tha disi me shaka teksa po diskutonin në dhomën e gjumit, kur dritat tashmë ishin fikur.

Më pas, Andi pati një pyetje për artistin.

Ndiqni videon./Indeksonline/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *