Gjoksi shpërthyes i Katie Price, e quan vetën “barbie”

 Gjoksi shpërthyes i Katie Price, e quan vetën “barbie”

Modelja e famshme, Katie Price, e ka quajtur vetën “Barbie” teksa ka ndarë postimin e parë pas ndarjes.

Disa orë pasi konfirmoi ndarjen me të fejuarin Carl Woods, Katie pozoi në Tajlandë me një tjetër mashkull, transmeton Indeksonline.

Ajo shfaqi asetet bombastike të cilat i ka falë ndërhyrjeve kirurgjike, ku në triko mbante markën “Barbie”.

Në mbishkrim shkroi “Barbie dhe Ken”, duke çaktivizuar komentet në postim./Indeksonline/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *