Vivien rrugëve të Zvicrrës e shoqëruar me Getin, shijon diellin (FOTO)

 Vivien rrugëve të Zvicrrës e shoqëruar me Getin, shijon diellin (FOTO)

Getinjo dhe Vivien dyshja e njohur nga Big Brother Vip Kosova, ku aty edhe krijuan lidhjen e tyre, këto ditë janë duke u shetitur në shtete të ndryshme, së fundmi janë në Zvicërr.

Vivien ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku shihet se po shijon rrezet e diellit.

Si duket foton e saj e ka realizuar fotografi i saj personal Getinjo.

Getin dhe Vivin kemi pasur mundësinë t’i shohim më të dashuruar se kurrë në foto të ndryshme./Infostar.biz/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *