Xhuli thotë se babai i saj e kishte në klasë Azem Galicën, më pas e ndryshon (VIDEO)

 Xhuli thotë se babai i saj e kishte në klasë Azem Galicën, më pas e ndryshon (VIDEO)

Mbresa ka folur sërish për temën e odave shqiptare të cilën e ka hapur Vedati mbrëmë pas natës Prime.

Këngëtarja i tha Xhulit se humoristi nuk e pranonte se ato kanë qenë patriarkale.


Ndërkohë, gjatë diskutimit Xhuli i tha Mbresës se në oda kanë shkuar Azemi me Shotë Galicën. Më pas, ajo tha se babai i saj e kishte në klasë Azemin, por pak sekonda më vonë e ndryshoi deklaratën.

Ndiqni momentin për të kuptuar më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *