Andi nga studio Gresës: Dashuria e jetës time (VIDEO)

 Andi nga studio Gresës: Dashuria e jetës time (VIDEO)

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip Kosova, Andi ka pasur disa fjalë për Gresën, të dashurën e tij që është akoma brenda.

Ai i ka thënë asaj se e dashuron shumë.

“Je dashuria e jetës sime, Gresa. Vazhdo vetëm para” , ka thënë Andi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV./KlanKosova/

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *