Gjilan – Djali rrah nënën e tij, policia e arreston

 Gjilan – Djali rrah nënën e tij, policia e arreston

DHUNË NË FAMILJE & KANOSJE Gjilan më datë: 06.03.2023 në ora 17:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij, viktimës femër kosovare dhe po ashtu i ka kanosur vëllain e tij. Viktimës iu është ofruar  tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Te tjera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *